Ziņojums Nr. 7133

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.25 06:05
GPS koordinātes: 24.13155, 56.9641 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

A. Briāna 18 pagalms
Patstāvīgi no kafejnīcas Rocket bean tik izmesti pārtikas atkritumi, tie tiek izvesti reti. Žurkas, putni, smirdoņa.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Rīgas pilsētas domei.