Ziņojums Nr. 7131

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.05.24 16:05
GPS koordinātes: 24.28743, 56.90364 +/- 5.5m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Salaspils novads, pie ciemata "Rūķīši". Kopš 6.aprīļa iesnieguma mainījies uz labo pusi nav nekas, drīzāk uz slikto.
Betona gabali un kaut kādas trubas, tādas lietas pa palielu teritoriju, turklāt nesen ir sākts kaut kādus atkritumus rakt zemē ar komentāru "šī ir mana zeme, es nodokļus maksāju, beidziet piesieties"
No Salaspils domes palīdzību gaidīt nav vērts, viņi cenšas izlikties, ka šeit šāda ciemata nav. Vai vides sos var darīt kaut ko lietas labā?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.