Ziņojums Nr. 7127

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.24 15:05
GPS koordinātes: 24.13899, 56.99142 +/- 4.8103m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Netālu no kapiem, mežā izrakta bedre un tajā atrodas sadzīves atkritumi. Būvgruži

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.