Ziņojums Nr. 7126

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kocēnu novada dome
Pieteikuma datums: 2020.05.24 15:05
GPS koordinātes: 25.28812, 57.50052 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Neattīrīti notekūdeņi no Zeltiņu mājām ietek grāvī

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Kocēnu novada pašvaldībai.