Ziņojums Nr. 7125

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.24 15:05
GPS koordinātes: 24.03799, 56.92345 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pretī Dikļu 94 uz zemes gabala daudz atkritumu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Mārupes novada pašvaldībai.