Ziņojums Nr. 7124

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jēkabpils pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.24 14:05
GPS koordinātes: 25.87859, 56.51093 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti dažādi sadzīves atkritumi, mēbeles daudzās vietās un ielos apmēros.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jēkabpils pilsētas domei.