Ziņojums Nr. 7123

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jēkabpils pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.24 14:05
GPS koordinātes: 25.89037, 56.51172 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti dažādi sadzīves atkritumi, tekstila izstrādājumi, mēbeles un būvgruži. Tuvākajā apkārtnē ir vēl daudz netrūdošiem atkritumiem pilnu vietu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jēkabpils pilsētas domei.