Ziņojums Nr. 7122

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jēkabpils pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.24 14:05
GPS koordinātes: 25.8901, 56.51015 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Krustpils dārziņu rajona apsaimniekotāji nekorekti atbrīvojas no bioloģiski nedegradējamiem atkritumiem (tie tiek izmesti ārpus dārzu teritorijas kopā ar kompostu un izskatās, ka tiek arī dedzināti).

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jēkabpils pilsētas domei.