Ziņojums Nr. 7104

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.23 10:05
GPS koordinātes: 24.10453, 56.89935 +/- 4.8495m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.10
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 2.jūnijā un 2020.gada 9.jūnijā inspekcija, atbilstoši kompetencei, veica apsekošanu ziņojumā minētajā teritorijā, bet Vides SOS kartē iezīmētajā teritorijā atkritumi netika konstatēti.