Ziņojums Nr. 7103

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.23 10:05
GPS koordinātes: 24.12336, 56.90392 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.01
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kazdangas ielā daudz dažādi atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Tika sastādīts apskates protokols un ar pavadvēstuli nosūtīts Rīgas Pārdaugavas Izpilddirekcijas atbildīgajām personām tālākai rīcībai, kas organizē pašvaldības īpašumā esošo teritoriju sakopšanas darbus.