Ziņojums Nr. 7097

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts Vides Dienests Vidzemes reģionāla vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.05.23 07:05
GPS koordinātes: 25.62056, 57.04014
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.02
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zilākalna ferma Kaives pagasts Vecpiebalgas novads. Kūts mēsliem nav atbilstošas glabāšanas vietas, tek grāvī!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude. Kūtsmēsli tiek uzglabāti pie dzīvnieku novietnes esošā krātuvē, nav konstatēta kūtsmēslu noplūde.