Ziņojums Nr. 7096

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.23 06:05
GPS koordinātes: 24.46769, 57.0397 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.