Ziņojums Nr. 7093

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.22 17:05
GPS koordinātes: 24.26722, 57.0022 +/- 4.288m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piesārņojums pie ūdens. ilgstoši nav savākts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.