Ziņojums Nr. 7091

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.22 14:05
GPS koordinātes: 23.92484, 56.96969 +/- 6.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāli izgāzta veco riepu krava

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.