Ziņojums Nr. 7089

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.22 13:05
GPS koordinātes: 24.18851, 56.90733 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

regulāri tiek vilkti ārā no blakus esošajām miskastēm atkritumi un likti pie šīs ēkas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.