Ziņojums Nr. 7083

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.21 16:05
GPS koordinātes: 24.25619, 56.88351 +/- 7.504m
Apstiprināts: 2020.05.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Laukums aizkrauts ar zariem, būvgružiem un citiem atkritumiem!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.