Ziņojums Nr. 7079

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.21 11:05
GPS koordinātes: 24.11579, 57.04378 +/- 5.7066m
Apstiprināts: 2020.05.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nobraukts dzīvnieks - stirna maziņa ceļa vidu! Aptuveni 100m uz aizmuguri no šis lokācijas ☹️ foto nav!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Informējam, ja autobraucējs vai gājējs pamana, ka uz autoceļa ir nobraukts dzīvnieks, viņam ir jāzvana uz AS “Latvijas valsts ceļi” diennakts bezmaksas informatīvo līniju +371 8000555 un jānodod šī informācija.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas dome.