Ziņojums Nr. 7077

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Madonas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.21 10:05
GPS koordinātes: 26.67519, 56.86622 +/- 12.001m
Apstiprināts: 2020.05.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ruļļu plēves, sieti un kūtsmēsli visapkārt gar ceļmalu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Madonas novada pašvaldībai.