Ziņojums Nr. 7074

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.21 07:05
GPS koordinātes: 24.36935, 56.86076 +/- 7.585m
Apstiprināts: 2020.05.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Salaspils miskastes.Vieta,kur putniem un mājdzīvniekiem pamieloties,nemaz jau nerunājot par pārējo higiēnu apkārtējiem cilvēkiem un videi.Salaspilī ir vēl vietas ar atvērtām miskastēm

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.