Ziņojums Nr. 7066

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde Kurzemes RA
Pieteikuma datums: 2020.05.20 16:05
GPS koordinātes: 21.04803, 56.46278 +/- 13.936m
Apstiprināts: 2020.05.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dabas lieguma teritorijā apmēram 10 maisi ar būvgružiem. Izskatās, ka pārsvarā ķieģeļi un betona daļas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālajai administrācijai.