Ziņojums Nr. 7063

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.20 15:05
GPS koordinātes: 22.61675, 57.24731 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daģu ielas dārziņu rajonā atkritumu daudz.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Talsu novada pašvaldībai