Ziņojums Nr. 7056

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.20 09:05
GPS koordinātes: 24.03413, 56.97007 +/- 3.7900m
Apstiprināts: 2020.05.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti atkritumi aiz Rīgas satiksmes slēgtās teritorijas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.