Ziņojums Nr. 7047

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jēkabpils pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.19 19:05
GPS koordinātes: 25.84223, 56.51256 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vakara pastaigā gar Daugavsalas dārziņiem novēroju, ka nepienācīgi tiek apsaimniekoti atkritumi: šis ir lielākais no atkritumu kalniem šeit, bet te pat apkārt ir arī daudz citu pavirši izmestu atkritumu un izskatās, ka tiek arī dedzināti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jēkabpils pilsētas domei.