Ziņojums Nr. 7028

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.19 11:05
GPS koordinātes: 24.33368, 56.85037 +/- 4.5509m
Apstiprināts: 2020.05.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Salaspils pie HES. Smird un atkritumi no aprīļa nesavākti!!!Zālē vēl daudz,ir bildēs man no aprīļa ,ja vajag!Par tīru vidi un dabu!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.