Ziņojums Nr. 7025

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.19 07:05
GPS koordinātes: 24.1385, 57.02035 +/- 4.7777m
Apstiprināts: 2020.05.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aplokciemā piesārņojums, izmesti 2 lieli putalasta gabali pie BMX trases

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.