Ziņojums Nr. 7024

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.19 04:05
GPS koordinātes: 24.12333, 56.90383 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

kārtējā gružu izgāšana Ziepniekkalna dārziņu rajonā. šoreiz ļoti nododoši ir mapju kalni ar sia Mobilux dokumentācijām

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.