Ziņojums Nr. 7021

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Aknīstes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.18 18:05
GPS koordinātes: 25.92614, 56.13592 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2020.05.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

maiss ar dzīvnieku atliekām. smird ceļmalā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Aknīstes novada pašvaldībai.