Ziņojums Nr. 7009

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.05.18 08:05
GPS koordinātes: 22.96005, 56.96185 +/- 1.0m
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.05.21
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

maluzvejnieciba. 3 murdi kopa redzami. brauc ar traktoru katru vakaru no 16-17

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude. Murdi netika konstatēti, bet tika atklātas nelikumīgi ievietotas ūdas, kas reida laikā izņemtas.