Ziņojums Nr. 6981

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.17 07:05
GPS koordinātes: 24.11951, 56.90532
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.01
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu kalni

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Tika sastādīts apskates protokols un ar pavadvēstuli nosūtīts Rīgas Pārdaugavas Izpilddirekcijas atbildīgajām personām tālākai rīcībai, kas organizē pašvaldības īpašumā esošo teritoriju sakopšanas darbus.