Ziņojums Nr. 6979

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.17 06:05
GPS koordinātes: 24.12961, 56.9109 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.03
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepu kaudze

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

saņemts Jūsu iesniegums ar sūdzību par atkritumiem(riepas), kas atrodas Zāļu ielas 6 teritorijā, Rīgā. 02.06.2020. Inspekcija, atbilstoši kompetencei, veicot iesniegumā minētās teritorijas apsekošanu, konstatēja ,ka iebraucot īpašumā Zāļu ielā 6 izvietota zīme-privātīpašums iebraukt aizliegts, tādēļ bija liegta iespēja apsekot Vides SOS kartē iezīmēto teritoriju. Veikta fotofiksācija. Inspekcija sazinājās ar zemes īpašnieku ,kurš sniedza skaidrojumu, ka riepas , kas atrodas teritorijā, tiek drošības nolūkā izmantotas kā aizsargžogs moto treniņiem stadionā.