Ziņojums Nr. 6959

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.16 11:05
GPS koordinātes: 24.30691, 56.88869 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti celtniecības materiāli.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.