Ziņojums Nr. 6957

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.16 11:05
GPS koordinātes: 24.67212, 57.03405 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Siguldas novada pašvaldībai.