Ziņojums Nr. 6955

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.16 09:05
GPS koordinātes: 23.73261, 56.96002 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pumpuros gar dzelzceļu izskatās gadiem izvesti mājsaimniecību atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.