Ziņojums Nr. 6954

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.16 09:05
GPS koordinātes: 24.16221, 56.98519 +/- 5.2092m
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.02
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve pie Gustava Zemgala pārvada patiltes, blakus Čiekurkalna 1.šķērslīnijas 12. namam.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 1.jūnijā Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja apkārtējo teritoriju pie Gustava Zemgala pārvada blakus Čiekurkalna 1.šķērslīnijas 12 namam un konstatēja, ka nekustamā īpašuma bez adreses (pie būves Čiekurkalna 1. šķērslīnijā 14, Rīgā) teritorijas uzturēšanā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi (turpmāk - Noteikumi) 4.1.apakšpunkta prasības (nav nodrošināta nekustamā īpašuma sakopšana: teritorijā ir pieļauta dažāda veida atkritumu uzkrāšanās, nav nopļauts zāliens.), par ko Inspekcija Tiesiskajam valdītājam - Rīgas pilsētas pašvaldībai (Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai) par Noteikumu prasību neievērošanu 01.06.2020. sastādīja un nosūtīja apskates protokolu.