Ziņojums Nr. 6947

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rēzeknes pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.16 07:05
GPS koordinātes: 24.09509, 56.91659 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izteikta izgastuve, kas gadiem uzkrājās pavasari, jo pašvaldība nevar nodrošināt izgāztuves konteinerus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.