Ziņojums Nr. 6943

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.15 15:05
GPS koordinātes: 24.27469, 56.95443 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Maisi ar gružiem, dēļi, stikls, plastmasas gabali

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.