Ziņojums Nr. 6941

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.15 15:05
GPS koordinātes: 24.27808, 56.9594 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2020.05.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liels dauduzms sadzīves atkritumu, elektroizolācija

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.