Ziņojums Nr. 6924

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.05.13 18:05
GPS koordinātes: 25.8757, 56.51255 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.05.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

No angāra sāna uz Dzelzceļmalas ielas tiek izlaists tumšs šķīdums. Vajadzētu pārbaudīt, vai nav naftas produkti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālajai vides pārvaldei.