Ziņojums Nr. 6923

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.05.13 16:05
GPS koordinātes: 24.38673, 57.21541 +/- 4.7m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaudze ar sadzīves atkritumiem ezera krastā.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.