Ziņojums Nr. 6912

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.12 17:05
GPS koordinātes: 24.43885, 56.86104 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien. Pagājušajā gadā arī šeit bija izgāzti būvgruži. Tagad podi. :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Salaspils novada pašvaldībai.