Ziņojums Nr. 6911

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.12 16:05
GPS koordinātes: 24.28612, 56.8699 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gandrīz Salaspils. Meža taka, kas blakus grants ceļam uz Rumbulu, netālu no sliedēm.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.