Ziņojums Nr. 6910

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.12 16:05
GPS koordinātes: 24.30075, 56.86816 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Salaspils Meža ceļš. Uzkalniņā. Lejā ir grants ceļš pa kuru brauc uz Dārziņiem un Rumbulu. Tuvu sliedēm. Te mežš pa ceļu ir piesvaidīts ar atkritumiem. Ejot pa ceļu uz priekšu ir flīžu kastes.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.