Ziņojums Nr. 6896

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.11 17:05
GPS koordinātes: 23.94714, 56.99306 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jūrmala. Vārnukroga ceļš. Nepieciešams atrisināt problēmu, lai dabas parkā un pieguļošā teritorijā izvietotu ceļa zīmes, par aizliegumu novietot mašīnas. Ceļš ir šaurs un dēļ mašīnu novietošanas uz tā, tiek iznīcināta unikāla dabas parka teritorija.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.