Ziņojums Nr. 6893

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.11 14:05
GPS koordinātes: 24.62283, 56.80117
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Teritorijā aiz žoga daudz vecu riepu. No dzelzceļa puses var redzēt

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ogres novada pašvaldībai.