Ziņojums Nr. 6878

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde Pierīgas RA
Pieteikuma datums: 2020.05.10 14:05
GPS koordinātes: 24.09024, 57.07112 +/- 1.3m
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lūdzu apsvērt iespēju novietot atkritumu konteineru, jo regulāri makšķernieki piemēslo apkārtni uz dambja

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālajai administrācijai.