Ziņojums Nr. 6877

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.10 14:05
GPS koordinātes: 24.28764, 56.87182 +/- 4.7963m
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mēbeļu plāksnes, būvgruži apģērbs un plastmasa meža ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.