Ziņojums Nr. 6866

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.10 06:05
GPS koordinātes: 24.10037, 57.00241 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.05.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kurš atveda un atstāja šādus maisus?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.