Ziņojums Nr. 6848

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.09 14:05
GPS koordinātes: 24.24467, 56.97814 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Veldres iela 18, Rīga. Kaimiņi katru dienu dedzina atkritumus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.