Ziņojums Nr. 6837

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.05.09 10:05
GPS koordinātes: 21.56508, 57.39795 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.05.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.05.11
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ventspils promenādē un Vecpilsētā traucējoša smaka no ķīmisku vielu pārkraušanas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Smaku sūdzību gadījumā zvanīt pa tel. Nr.25749231.