Ziņojums Nr. 6834

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde Pierīgas RA
Pieteikuma datums: 2020.05.09 08:05
GPS koordinātes: 23.139, 57.25384 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.05.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Engures dabas parkā izmesti lieli atkritumu maisi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālajai administrācijai.